Aplikacja Mapa

Tematy związane z aplikacjami ZRM oraz pracą ratowników i lekarzy
pelikan

Aplikacja Mapa

Post autor: pelikan » 07 mar 2020, 23:40

Czy jest możliwość uruchomienia aplikacji Mapa na tablecie ZRM lub na komputerze MS? Po pobraniu i rozpakowaniu z repozytorium i próbie uruchomienia aplikacji wyświetla się tylko komunikat "nie udało się uruchomić przeglądarki mapowej. Aplikacja zostanie zamknięta".

Awatar użytkownika
rwaligora
Kontakt:

Re: Aplikacja Mapa

Post autor: rwaligora » 09 mar 2020, 12:10

Aplikacja łączy się z modułem dyspozytora. Bez załączonego modułu nie pokaże żadnego ZRM
Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem."

proxyp

Post autor: proxyp » 09 mar 2020, 15:39

pelikan pisze:
07 mar 2020, 23:40
Czy jest możliwość uruchomienia aplikacji Mapa na tablecie ZRM lub na komputerze MS? Po pobraniu i rozpakowaniu z repozytorium i próbie uruchomienia aplikacji wyświetla się tylko komunikat "nie udało się uruchomić przeglądarki mapowej. Aplikacja zostanie zamknięta".
Jaki miałby być cel instalacji aplikacji mapa w ZRM...?

Awatar użytkownika
rwaligora
Kontakt:

Post autor: rwaligora » 09 mar 2020, 16:15

Udostępnienie mapy dla ZRM skutkowałoby tylko jednym " Dlaczego My jak ..."
Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem."

wojciech.adamczyk

Post autor: wojciech.adamczyk » 10 mar 2020, 8:14

Kiedyś słyszałem o takim pomyśle, by udostępnić dysponentowi podgląd na "jego" ZRMy, ale chyba upadł. I nie sądzę, że byłoby to do wykorzystania przez pracowników ZRM, a bardziej kierownictwo w kwestii kontroli ;)

pelikan

Post autor: pelikan » 10 mar 2020, 15:22

proxyp pisze:
09 mar 2020, 15:39
pelikan pisze:
07 mar 2020, 23:40
Jaki miałby być cel instalacji aplikacji mapa w ZRM...?
Nie pytałem o cel, tylko o możliwość. Poza tym w mapie dostępnych jest bardzo dużo przydatnych danych w różnych warstwach.

rwaligora pisze:
09 mar 2020, 16:15
Udostępnienie mapy dla ZRM skutkowałoby tylko jednym " Dlaczego My jak ..."
Pytałem o aplikację Mapa - nie interesuje mnie na niej aktualne położenie zespołów ratownictwa medycznego, bo i tak mam do tych danych dostęp na bieżąco.

I jeszcze jedna sprawa - dostęp do mapy dla Analityka - ale to już w osobnym dziale.

ODPOWIEDZ