Animowany, tęczowy Kotek - już macie zainstalowany FIX?

Tematy związane z aplikacją administratora i pracą administratorów systemu
_swd

Animowany, tęczowy Kotek - już macie zainstalowany FIX?

Post autor: _swd » 14 cze 2019, 13:11

Witam,

Ostatni mail z 13.06.2019r od swdprm: "...Zobowiązuje Państwa do zakończenia prac nad ITSM i poinformowania o tym w terminie do 21-06-2019"

Więc informuję, tęczowy kotek zainstalowany!

W załączniku w tym mailu mamy spakowany plik ITSM.7z, po rozpakowaniu mamy dwa pliki: ITSM-KCMRM.msi oraz FixInstall.bat --> dlaczego fix nie działa po kliknięciu? ...bo jest stroną www w której jest niespodzianka. Zmieńcie sobie rozszerzenie pliku na FixInstall.html
a zobaczycie pięknego animowanego tęczowego kotka? (screen w załączniku: fix_swdprm.png)... może ten fix powinniśmy ustawić na tapety w ZRMach?

Zamiast oglądać kotki to może czas pomyśleć nad normalnym rozliczaniem informatyków za ich poświęcony czas nad tym doskonałym produktem jakim jest SWDPRM.
Załączniki
fix_swdprm.png
fix_swdprm.png (11.16 KiB) Przejrzano 198 razy

tomasz.boguslawski
Twórca SWDPRM
Twórca SWDPRM

Re: Animowany, tęczowy Kotek - już macie zainstalowany FIX?

Post autor: tomasz.boguslawski » 14 cze 2019, 20:46

_swd pisze:
14 cze 2019, 13:11
(...) poświęcony czas nad tym doskonałym produktem jakim jest SWDPRM.
Kotek jest świetny! Ale ponieważ w słówku "doskonałym" tkwi sarkazm, to przy okazji poproszę o dłuższą wypowiedź - co jest takiego "najdoskonalszego" w produkcie SWDPRM? Pytanie nie ma podtekstów - zależy mi, żeby dowiedzieć się, co w praktyce sprawia najwięcej frustracji. Z tego można by wyciągnąć wnioski na przyszłość.

wojciech.adamczyk

Post autor: wojciech.adamczyk » 17 cze 2019, 10:26

O co chodzi z tym kotkiem? :D może znowu wirus :P

Andrzej

Post autor: Andrzej » 17 cze 2019, 11:33

Kto takiego maila wysyłał?

Adam

Post autor: Adam » 17 cze 2019, 12:49

@_swd
małe wyjaśnienie. Kotki i inne ITSM-y to dziedzina LPR-u. A forum zostało stworzone przez twórców SWD PRM. Co nie oznacza, że nie znalazłem już tu odpowiedzi na pytania w kwestiach poza SWD PRM-owych.

Wracając do kotka - coś takiego wyświetlało mi się gdy odpalałem coś z ITSM-u (nie pamiętam, którą zakładkę) na przeglądarce innej niż chrome.
Po odpaleniu na chrome zakładka działała. Pewnie to humor któregoś z twórców jednego z otwartoźródłowych kawałków ITSM-a.
Rys popkulturowy: https://en.wikipedia.org/wiki/Nyan_Cat

SaLMoN

Post autor: SaLMoN » 18 cze 2019, 10:36

Adam pisze:
17 cze 2019, 12:49
Kotki i inne ITSM-y to dziedzina LPR-u. A forum zostało stworzone przez twórców SWD PRM.
Myślę, że twórcy SWD PRM wybaczą nam tę "rozwiązłość" w dyskusjach, wszakże traktujemy SWD nie tylko jako samą aplikację, ale i całą towarzyszącą mu "otoczkę".
Co "kotków" - podejrzewam na ustawioną na którymś poziomie wesołą akcję UTM-a na przesyłanie plików wykonywalnych przez e-maila ;), a dalej wszyscy to rozsyłają bez patrzenia, co tak naprawdę załączają. Na szczęście na ftp jest właściwa wersja.
tomasz.boguslawski pisze:
14 cze 2019, 20:46
Ale ponieważ w słówku "doskonałym" tkwi sarkazm, to przy okazji poproszę o dłuższą wypowiedź - co jest takiego "najdoskonalszego" w produkcie SWDPRM?
Jak sądzę koledzy podzielą moje zdanie - ta sarkastyczna "doskonałość" systemu nie leży głównie w samej aplikacji (czyli właśnie w gestii jej twórcy) a w założeniach i sposobie wdrożenia, podziale zadań itp. Ale to możemy sobie jedynie na to ponarzekać na forum, i tak nikt nas nie słucha.

ODPOWIEDZ