Ścieżka uruchamiania automapy

Tematy związane z aplikacją administratora i pracą administratorów systemu
Adam

Ścieżka uruchamiania automapy

Post autor: Adam » 11 lut 2019, 13:18

Zastanawiam się w jaki sposób aplikacja SWD odpala automapę. Tzn. skąd bierze ścieżkę do pliku wykonywalnego.
AM po odinstalowaniu zostawia swoje śmieci w rejestrze - do tej pory przy ponownej instalacji AM w innym katalogu wywalałem wpisy ze starą ścieżką i SWD automapę uruchamiało. Teraz mam jeden tablet (durabook po wymianie ekranu na FHD) gdzie czyszczenie rejestru nie pomaga.

Awatar użytkownika
rwaligora
Kontakt:

Re: Ścieżka uruchamiania automapy

Post autor: rwaligora » 11 lut 2019, 16:20

Adam pisze:
11 lut 2019, 13:18
Zastanawiam się w jaki sposób aplikacja SWD odpala automapę. Tzn. skąd bierze ścieżkę do pliku wykonywalnego.
AM po odinstalowaniu zostawia swoje śmieci w rejestrze - do tej pory przy ponownej instalacji AM w innym katalogu wywalałem wpisy ze starą ścieżką i SWD automapę uruchamiało. Teraz mam jeden tablet (durabook po wymianie ekranu na FHD) gdzie czyszczenie rejestru nie pomaga.
A masz jakiś błąd w aplikacji?
Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem."

Adam

Post autor: Adam » 26 lut 2019, 12:25

Właśnie nie ma błędu - jest "trwa uruchamianie automapy" i tyle. W logach też nic nie znalazłem.

jsztafinski

Post autor: jsztafinski » 26 lut 2019, 12:36

Przejrzyj plik stderr.log - tam mam wpis o błędzie biblioteki: Exception in thread "Thread-38" java.lang.UnsatisfiedLinkError: Unable to load library 'tpcAmApi_D': Can't obtain InputStream for win32-x86-64/tpcAmApi_D.dll. W oknie SWD tak samo "trwa uruchamianie" i tak samo stało się to po wymianie ekranu i postawieniu tabletu na nowo. Sprawa zgłoszona do CT i serwisu producenta - pozostała bez rozwiązania.

Adam

Post autor: Adam » 08 mar 2019, 14:56

Błąd w stderr.log był ten sam.
AM ruszyła po wymianie javy z 64 na 32-bitową.

ODPOWIEDZ