Raport do nfz w swx generowanie

Tematy związane z aplikacją analityka, z modułem raportowym Spago BI oraz pracą analityków i statystyków
Pokerzysta

Raport do nfz w swx generowanie

Post autor: Pokerzysta » 27 maja 2019, 16:35

Witam, jestem full zielony a mam zadanie zlecone z góry więc pytanie
Czy z swdprm na ktorym pracują ratownicy w ZRM mozna wygenerowac raport ktory bezposrednio mozna pozniej wyslac na szoi do NFZ a jesli tak czy jest to plik swx? Jak mozna to zrobic
Drugie, czy statystyk lub administrator dysponenta zrm moze wygenerowac raport do excela z danymi jakie wprowadza ratownik do swd i jak a jwsli nie kto może tj jaki administrator do kogo dzwonic, chodziloby tu i tu o cykliczne raporty

Awatar użytkownika
rwaligora
Kontakt:

Re: Raport do nfz w swx generowanie

Post autor: rwaligora » 28 maja 2019, 12:36

Raport w SPAGObi do excela potem szukasz programu który to przerabia na plik do NFZ
Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem."

Pokerzysta

Post autor: Pokerzysta » 28 maja 2019, 14:17

A ścieżkę zeby dojsc do raportu, jak pisałem jestem zielony a dali mi to w spadku do roboty

Pokerzysta

Post autor: Pokerzysta » 28 maja 2019, 18:13

W zasadzie jak korzystac ze spagoBi, czy to cos odplatnego, czy mozemy samo i skad pobrać
Kto daje dostęp do tego cuda tj haslo instrukcję itp

Adam

Post autor: Adam » 29 maja 2019, 5:02

W miarę zgodną z rzeczywisttością instrukcję obsługi Spoago masz na repo: hxxps://repo.prod.pok.swdprm.local/SpagoBI/
Dwie uwagi: raczej generuj raporty za nie dłużej niż mniesiąc na raz, jak raport się nie wygeneruje przez 10 minut - można spróbować ponownie.
Co do przerabiania - chyba nie ma darmowych rozwiązań.

wojciech.adamczyk

Post autor: wojciech.adamczyk » 31 maja 2019, 9:21

Poproś admina wojewódzkiego o pomoc :D :D

ODPOWIEDZ