Nowy ITSM

Tematy związane z aplikacją administratora i pracą administratorów systemu
wojciech.adamczyk

Nowy ITSM

Post autor: wojciech.adamczyk » 15 maja 2019, 12:44

Witajcie,
czy ktoś już coś działał z Was w tym temacie? Ja testowałem połączenie z komputerami w DM, port 7070 jest otwarty, zainstalowałem sobie zalecany UltraVNC, bo korzystam z TightVNC. Nie mogę się połączyć, błąd hasła, które jest wygenerowane w ITSM, oczywiście nie łączy się bezpośrednio w przeglądarce, tylko muszę Ultra odpalić obok...
Reasumując...korzystam z RemoteDesktop Manager, działa bez zarzutu, szybciej, prościej i przede wszystkim działa zdalne połączenie. Nie mam jedynie wejścia zdalnego na tablety, które otrzymały nowe karty sim w ramach upaństwowienia. ITSM chyba też tego problemu nie rozwiązał.
Jakie są Wasze spostrzeżenia?

Awatar użytkownika
rwaligora
Kontakt:

Re: Nowy ITSM

Post autor: rwaligora » 15 maja 2019, 17:29

Bezsensowne rozwiązanie. Po co cokolwiek instalować jeżeli administrator dysponenta i tak musi wszystko jak na tacy przygotować. Rób tak jak jest Tobie dobrze
Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem."

Adam

Post autor: Adam » 24 maja 2019, 14:25

Testowałem połączenia przez ultraVNC na stacjach podłączonych do OST-a. Zasadniczo działa - oczywiście po ręcznym wpisaniu adresów do VNC (trzeba pamiętać o adresie repeatera). Na jednej stacji miałem duży problem z zainstalowaniem nowego ITSM-a - przez zdalnie zainstalowaną paczkę upaństwowienia. Ogólnie rzecz biorąc - hasła do VNC są w plikach w katalogu \ITSM - i można sprawdzić czy są tam takie same jak podaje interfejs www.
Na tabletach testowałem ssh - zasadniczo działa.

GracP

Post autor: GracP » 27 maja 2019, 12:20

Cześć :)

Potrzebuję na szybko linka do pobrania najnowszego ITSMA a że nie ma mnie w biurze to mam problem.
Pomoże ktoś na PRIVIE ? :)

Dzięki :)

ODPOWIEDZ