Karne wylogowanie

Tematy związane z aplikacją dyspozytora, mapą i pracą dyspozytora
Rafał

Re: Karne wylogowanie

Post autor: Rafał » 28 lut 2018, 14:42

Nie wiem za co kara "karne wylogowanie" kiedy ono występuje po 2 dzwonkach i w trakcie odbierania rozmowy (byłem świadkiem, dyspozytor nie zdążył ubrać okularów). Z obserwacji wynika że telefon nie "krąży" po dyspozytorni tylko kolejkę opuszcza po 10 sek i wędruje w "świat". Nie zaobserwowałem 30 sek. Sprawdźcie proszę u siebie

Awatar użytkownika
rwaligora
Kontakt:

Post autor: rwaligora » 28 lut 2018, 15:45

Rafał pisze:
28 lut 2018, 14:42
Nie wiem za co kara "karne wylogowanie" kiedy ono występuje po 2 dzwonkach i w trakcie odbierania rozmowy (byłem świadkiem, dyspozytor nie zdążył ubrać okularów). Z obserwacji wynika że telefon nie "krąży" po dyspozytorni tylko kolejkę opuszcza po 10 sek i wędruje w "świat". Nie zaobserwowałem 30 sek. Sprawdźcie proszę u siebie
A jesteś pewien że miał do kogo trafić po tych 10 sekundach?

Akurat jak my sprawdzaliśmy to działało.
Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem."

Rafał

Post autor: Rafał » 28 lut 2018, 15:52

Przeprowadzony test, wszyscy dyspozytorzy przyjmujący rozmawiają, następne zgłoszenie wpada w kolejkę i czeka w tej kolejce 10 sek. Po tym czasie zostaje przekierowane poza dyspozytornię. Test jednorazowy, przeprowadzę następny
Po sprawdzeniu, test dwukrotny. Wydaje się że w tym przypadku zadziałało dobrze, utrzymane 30 sek i przełączenie do dyspozytorni zastępującej. Wcześniej występowały problemy, teraz mam wrażenie że PZŁ działa stabilniej.

aaaaa

Post autor: aaaaa » 01 mar 2018, 20:02

Dobrze by było gdyby tylko po 10 się wylogowywało często się zdarza że nawet po 5 się to następuje, ale i tak najgorsze jest kolejowa ie że telefony z danego rejonu krąży po dyspozytorni ach po całej Polsce

Rafał

Post autor: Rafał » 07 mar 2018, 14:30

aaaaa pisze:
01 mar 2018, 20:02
Dobrze by było gdyby tylko po 10 się wylogowywało często się zdarza że nawet po 5 się to następuje, ale i tak najgorsze jest kolejowa ie że telefony z danego rejonu krąży po dyspozytorni ach po całej Polsce
Działa jak chce. Na dodatek konsole tracą czasem połączenie z PZŁ, przechodzą w tryb zalogowania anonimowego i rozłączają się z SWD. Zanim dyspozytor zorientuje się co się dzieje i poprawnie zaloguje do kolejki to mija trochę cennych sekund (Konsola nie wskazuje że dzieje się coś nie tak, ikonki są poprawne).

ODPOWIEDZ