Strona 1 z 1

Nie tylko wiek, ale też płeć na liście zdarzeń

: 25 lut 2018, 20:44
autor: tomasz.boguslawski
Kolejny pomysł zaczerpnięty z dyspozytorni w Łodzi jest taki, żeby w kolumnie Wiek na liście zdarzeń pokazywała się również płeć pacjenta. Mogłyby to być na przykład znaczki ♀ i ♂. Co sądzicie?

Re: Nie tylko wiek, ale też płeć na liście zdarzeń

: 26 lut 2018, 0:01
autor: artur
A jaki to ma sens czy dyspozytorowi jest potrzebne mieć podgląd jaka płeć ? będzie chciał wiedzieć wejdzie do środka zlecenia. Ja uważam że to zacznie zaciemniać obraz jeśli są takie pomysły to zróbcie mechanizm wyboru kolumn z opcją aby pamiętał ustawienia do danego konta każdy ustawi jak będzie chciał i temat zamknięty. Dla jednego będzie to ok dla drugiego nie to nie my pracujemy jako dyspozytorzy więc nie narzucajmy wyglądu tylko niech będzie narzędzie to własnej konfiguracji kolumn czy wyglądu.

Re: Nie tylko wiek, ale też płeć na liście zdarzeń

: 26 lut 2018, 7:03
autor: Wojciech Pacyna
Też jestem zdania, że nic na siłę. Ale możliwość personalizacji wyglądu strony głównej programu przez dyspozytora jest potrzebny.
Nadmienię, że w teorii w SI WCPR była taka możliwość (zapisanie ustawień ostatniego wyglądu kolumn) ale nigdy to nie działało - po wciśnięciu przycisku nic się nie działo i przy kolejnym logowaniu na stanowisko wszystko trzeba było robić od nowa.

Re: Nie tylko wiek, ale też płeć na liście zdarzeń

: 26 lut 2018, 11:56
autor: Kpr888
Nieistotna jest ta informacja.