Dysponuj Awaryjnie

Tematy związane z aplikacją dyspozytora, mapą i pracą dyspozytora
Radek
Posty: 63
Rejestracja: 15 gru 2017, 7:57
Lokalizacja: Słupsk

Dysponuj Awaryjnie

Post autor: Radek » 23 lip 2018, 5:57

Witam,
po piątkowym "incydencie" z niestabilna praca systemu w sytuacji kiedy dysponujący nie mógł przesłać KZW na tablet ani do miejsca stacjonowania( zlecić wyjazdu w sensie) wynikła rozmowa że przydała by się funkcja wysłania po pierwszym nie udanym zadysponowaniu, zadysponowanie w jakimś trybie awaryjnym który pojawiał by się po nie udanej próbie.

Dysponowanie awaryjne co miało by na celu:
1. W opisanej sytuacji zespoły wyjechały a karty pisały recznie
2. Dysponujący po ustąpieniu awarii wysłał zaległe zlecenia

i tu Awaryjne dysponowanie miało by na celu dodanie możliwości ręcznej zmiany czasu zadysponowania zespołu tak żeby sam ZRM mógł wpisać prawdziwe czasy na tablecie po otrzymaniu opóźnionego wyjazdu i żeby dokumentacja się zgadzała :)

Proszę o opnie i uwagi.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
rwaligora
Posty: 183
Rejestracja: 15 gru 2017, 17:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Dysponuj Awaryjnie

Post autor: rwaligora » 23 lip 2018, 7:22

Czasy możesz spokojnie w analityku pozmieniać ale awaria piątkowa miała też inny problem. Brak możliwości zamknięcia KZW przez zespoły dyspozytor nie dostawał informacji o statusie wyjazdu więc jeżeli wiedział że ZRM jest wolny próbował wysłać nową wizytę a system chciał anulować poprzednią ponieważ nowa miała mieć wyższy piorytet
Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem."

ODPOWIEDZ