Witamy na forum SWDPRM!

Przeczytaj, zanim zaczniesz korzystać z forum
admin
Administrator
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2017, 17:41

Witamy na forum SWDPRM!

Post autor: admin » 29 lis 2017, 19:36

Serdecznie witamy na forum użytkowników SWDPRM - Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Forum zostało założone i jest prowadzone przez wykonawców systemu. Możemy tutaj podyskutować o tym, jak pewne rzeczy zrobić w systemie, jak z niego korzystać. Możemy wzajemnie wymieniać się informacjami. W założeniu jest to też miejsce, w którym użytkownicy mogą wirtualnie spotkać się z twórcami systemu. Przy czym musimy pamiętać, że twórcami systemu są nie tylko informatycy, którzy zaprogramowali ten system. W stworzenie systemu zaangażowanych było bardzo wiele osób - pracownicy Centrum Projektów Informatycznych, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (wcześniej Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji), pracownicy Urzędów Wojewódzkich - Centrów Powiadamiania Ratunkowego, Komendy Głównej Policji, przedstawiciele Dysponentów Państwowego Ratownictwa Medycznego i pewnie wiele jeszcze innych osób.

System działa w całej Polsce. Korzysta z niego ponad 20 tysięcy osób. Opinie na jego temat są bardzo różne - od pozytywnych po skrajnie negatywne. System zmienia się cały czas - dochodzą nowe funkcje, zmieniane są istniejące, wykonywane są poprawki. Podyskutujmy tutaj również o tym, co warto poprawić. Przy czym proszę pamiętać o tym, że jest to forum nasze własne, prywatne, nieoficjalne. Poza tym forum istnieją oficjalne kanały do zgłaszania problemów i wniosków o usprawnienia.

Proszę o przestrzeganie kilku prostych zasad:
1. Nie narzekamy. Zamiast tego konstruktywnie dyskutujemy, jak można coś zrobić lepiej.
2. Nie obrażamy nikogo. Posty tego typu będą usuwane.
3. Nie publikujemy żadnych rzeczy (tekstów, obrazków), które zawierają jakiekolwiek dane osobowe lub medyczne. Posty tego typu będą usuwane.
4. Nie oczekujemy, że problemy z systemem zgłaszane na forum będą w trybie pilnym rozwiązywane :)
5. Wszystkie opinie wyrażane na forum są prywatne i w żadnym stopniu nie należy ich traktować jako oficjalnego stanowiska kogokolwiek.

Zapraszam do dyskusji.

Tomasz Bogusławski
Kierownik zespołu realizującego SWDPRM w firmie Globema Sp. z o.o.

ODPOWIEDZ