Lokalizacja pojazdów a dysponent nie posiadający dyspozytorni

Wszystko inne...
Awatar użytkownika
Panda
Posty: 48
Rejestracja: 02 sty 2018, 11:40
Lokalizacja: Olsztyn

Lokalizacja pojazdów a dysponent nie posiadający dyspozytorni

Post autor: Panda » 06 lut 2018, 12:11

Czy jest możliwość udostępnienia administratorom dysponenta narzędzia pozwalającego na kontrolę lokalizacji na mapie pojazdów ZRM będących w ich zasobach. [Aplikacja Mapa, dostęp do logów]
To bardzo ważne rozwiązanie pozwalające na szybką diagnozę i usunięcie usterki braku lokalizacji pojazdu na mapie. Obecnie działa to tak, ze dysponent nie ma wiedzy, że jego pojazd nie jest lokalizowany, dopiero kiedy dyspozytor medyczny po dłuższym przyglądaniu zauważy brak lokalizacji dzwoni najpierw do ZRM czy maja jakiś kłopot, czy był zmieniany pojazd itd. Następnie ZRM kontaktuje się z administratorem lokalnym, zgłaszając usterkę, ten jeśli sobie z tym nie radzi kontaktuje się z administratorem wojewódzkim. Administrator lokalny restartuje lokalizator, sprawdza podłączenia anten, sprawdza położenie karty SIM w urządzeniu, konfiguruje na nowo lokalizator, za każdym razem musi dzwonić do dyspozytora aby sprawdził czy pojazd pojawił się na mapie. Zasadnym byłoby skrócenie obiegu informacji, dając administratorom lokalnym możliwość bezpośredniego nadzoru nad usługą lokalizacji pojazdu na mapie.
Admin Woj. Olsztyn (Warmia i Mazury)

Radek
Posty: 42
Rejestracja: 15 gru 2017, 7:57
Lokalizacja: Słupsk

Re: Lokalizacja pojazdów a dysponent nie posiadający dyspozytorni

Post autor: Radek » 08 lut 2018, 12:03

To dopiero w wersji SWD-PRM 4.14 :lol:

admin
Administrator
Posty: 25
Rejestracja: 29 lis 2017, 17:41

Re: Lokalizacja pojazdów a dysponent nie posiadający dyspozytorni

Post autor: admin » 14 lut 2018, 8:58

Zapewne wystarczyłoby udostępnić dane z GPS w Spago. Nie jest wykluczone, że po ustaleniach z ministerstwem pojawi się taka możliwość.

ODPOWIEDZ