Błędny skład

Tematy związane z aplikacją analityka, z modułem raportowym Spago BI oraz pracą analityków i statystyków
Awatar użytkownika
rwaligora
Kontakt:

Błędny skład

Post autor: rwaligora » 04 sty 2018, 7:13

Problem dotyczy modułu analityka i dyspozytora

Długo trzeba było czekać aby w module analityka wybór osoby był z listy a nie wpisywana z palca. I chwała za to że w końcu zostało to wprowadzone. Ale niech mi to ktoś wytłumaczy co to są za nowe standardy żeby listę osób sortować po ID w bazie a nie po nazwisku.?

Dodatkowo jeżeli w module dyspozytora przy zmianie składu funkcję możemy określać tylko wybierając z listy to dlaczego tego samego nie wprowadzono do analityka tylko mogę tam wpisać TurboRatownik i system to przyjmie.

I kolejna rzecz sortowanie po ID wyświetlanie w formie Imię Nazwisko i żeby wybrać personel to się muszę naszukać bo wpisując pierwszą literę nazwiska system szuka ale pierwszą literę imienia.
Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem."

ODPOWIEDZ