Analityk propozycje zmian

Tematy związane z aplikacją analityka, z modułem raportowym Spago BI oraz pracą analityków i statystyków
pigr
Posty: 12
Rejestracja: 17 gru 2017, 20:47

Analityk propozycje zmian

Post autor: pigr » 17 gru 2017, 21:03

W Analityku brakuje tak podstawowych opcji wyszukiwania jak np po peselu, nazwisku, imieniu, nr telefonu zgłaszającego. Przydatne w przypadku poszukiwania zdarzenia np na wniosek prokuratury czy policji.

Do tego pozostaje kwestia ogólnej wydajności wyszukiwania, wygląda to tak jakby w bazie nie było indeksów...


Małą widoczność znaczników (kropek) trasy przejazdu pojazdu proponowany jest kolor bardziej kontrastujący z 'tłem' np. czerwony.

Edit:
bardzo brakuje w Analityku licznika, który wyświetlałby liczbę znalezionych rekordów, obecnie w przypadku konieczności sprawdzenia liczby zdarzeń konieczne jest ręczne liczenie wyświetlonych pozycji.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2017, 10:46 przez pigr, łącznie zmieniany 2 razy.

artur
Posty: 50
Rejestracja: 14 gru 2017, 20:06

Re: Analityk propozycje zmian

Post autor: artur » 18 gru 2017, 10:07

Jeszcze jedna propozycja do modułu analityka aby została wprowadzona księga dysponenta. Łatwo wtedy można powrócić do archiwum, bo w przypadku jak jest potrzeba sięgnięcia do czegoś to łatwiejsze by to było.

jsztafinski
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2017, 6:58

Re: Analityk propozycje zmian

Post autor: jsztafinski » 04 sty 2018, 13:08

Podbijam wniosek o wprowadzenie wyszukiwania po nazwisku, imieniu, peselu pacjenta. Przykład z życia: Policja poszukuje zaginionej nastolatki i prosi o pilną odpowiedź czy była udzielana pomoc w ciągu ostatnich 48h podając dane osobowe poszukiwanej. Niestety obecna wersja systemu zamyka nam drogę do sprawnego współdziałania między służbami. Jedyna szansa to liczyć, że udało się zebrać imię oraz nazwisko na etapie zbierania wywiadu i wtedy o ile nie szukamy zbyt starych danych możemy je wyszukać w module Dyspozytora. Taka funkcjonalność mogłaby być udostępniona albo w module Analityka albo SpagoBI

ODPOWIEDZ