www.swd-prm.pl - Regulamin

Rejestrując się na witrynie „www.swd-prm.pl”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „www.swd-prm.pl”, „http://swd-prm.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „www.swd-prm.pl” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując Cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „www.swd-prm.pl” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla Ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a Twój dostawca Internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „www.swd-prm.pl” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „www.swd-prm.pl”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych. Niemniej jednak, administrator forum dokłada wszelkich starań, aby do jakiejkolwiek kradzieży danych nie doszło.

DANE OSOBOWE

Wciskając przycisk „Akceptuję” zezwalasz administratorowi forum na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Administratorem danych jest firma Itebe Tomasz Bogusławski, 92-104 Łódź, ul. Taternicza 20 m. 6. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia forum internetowego i nie są, ani nie będą nikomu udostępniane. W każdym momencie istnieje możliwość usunięcia swoich danych osobowych poprzez usunięcie konta na forum. W przypadku pytań, trudności lub wątpliwości w tej sprawie należy skontaktować się z administratorem forum wciskając na dole strony „Kontakt z nami” lub poprzez wiadomość prywatną do użytkownika admin.
Danymi osobowymi przetwarzanymi na forum są w szczególności: login użytkownika, który może zawierać imię i nazwisko lub inne dane wpisane przez użytkownika, adres IP, adres e-mail, inne dane wpisane przez użytkownika w treści postów.


Wróć do poprzedniej strony